מלי יניר

מלי יניר היא אחת ממעצבות התכשיטים המובילות בישראל היום.

הסגנון העדין של תכשיטי עבודת היד שלה הוא בעל שם לא רק בארץ המוצא שלה ישראל, אלא גם במדינות רבות ושונות בחו"ל. ניתן למצוא את הרקע הייחודי שלה ואת החזון המיוחד בכל אחד מעיצובי התכשיטים שלה.

רקע

מלי יניר נולדה בעיר העתיקה של יפו. היא בוגרת הסטודיו לעיצוב תכשיטי יחזקאל, היא עבדה והתאמנה בעיצוב תכשיטים במשך 25 שנים. מלי החלה את דרכה בסטודיו קטן וצנוע, ממש ליד הבית הישן שלה בעיר חדרה. צעד אחר צעד, היא הצליחה למשוך יותר לקוחות ולהרחיב את העסק. לאחר תקופה של 5 שנים, מלי יניר החלה לעבוד עם לקוחות גדולים, לא רק מישראל אלא מכל רחבי העולם. בשל העובדה כי יצירת תכשיטים בעבודת יד היא עבודה מורכבת, שבה כל תכשיט דורש זמן רב וריכוז עמוק, תשומת לב מיוחדת ועבודת יד מיומנות גבוהה, מלי יניר החליטה שהגיעה הזמן לעשות שינוי, ולהעביר את הסטודיו שלה למקום גדול יותר. בימים אלה היא עובדת בסטודיו הפרטי שלה בקיבוץ משמר השרון יחד עם עוד כמה עובדות שעוזרות לה ביצירת התכשיטים.

חזון ואידאולוגיה

מלי יניר מאמינה בחשיבות של יופי ושואפת לחשוף את היופי הזה בכל אחד מעיצוביה האישיים. היצירתיות שלה, התשוקה והשימוש האמנותי של חומרים רבים ושונים להכנת התכשיטים הם הסיבות העיקריות שהופכות אותה לייחודית בסוגי התכשיטים שלה.
האידיאולוגיה החשובה ביותר עבור מלי יניר הוא לקוח מרוצה. כדי לרצות את הלקוחות שלה ולעמוד בסטנדרטים שלהם, היא משתמשת רק בחומרים איכותיים והטובים ביותר ליצירת התכשיטים כדי שיהיו לא רק יפים אלא גם עמידים, ושישמשו לאורך זמן.

לקוחות ומוצרים

העבודה הייחודית והאיכותית של מלי יניר משכה קהל לקוחות נאמנים שונים מכל רחבי העולם. תכשיטיה נמכרים במדינות כמו אוסטרליה, קנדה, ארצות הברית וניתן גם למצוא את עיצוביי התכשיטים שלה במוזיאון היהודי בניו יורק. עיצוב התכשיטים הייחודיים של מלי יניר הוא עדין לעין ולמגע, ובנוסף כל התכשיטים עשויים מחומרים איכותיים בלבד. בכל עונה היא מייצרת תכשיטים חדשים המתאימים לאופנה של היום, אך גם לא יורדים מהסטנדרטים של התכשיטים הישנים שלה.